SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa moderne ne Pejton afer ambasades norvegjeze
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
139951
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa moderne ne Pejton afer ambasades norvegjeze, banesa eshte ne katin e katert, me siperfaqe prej 94m2, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe garazh.
Banesa eshte e mobiluar me mobile moderne.
Cmimi eshte 450 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »