SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipen me qera banesa ne Prishtine (Kodi:402/16)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
139952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk jep me qera 2 banesa te Kompleksi KAWA lamela A Prishtine.
Banesa ne katin e 1 dhe ne katin e 4 , eshte 60m2 Te dy banesat jan te pershtatshme dhe I permbush te gjitha kushtet elemtentare te nje banese
Banesat kan keto renditje:
Sallon me Kuzhin
1 Dhom gjumi
1 Banjo.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343
+37745965858

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »