SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qera banesa ne Prishtine (Kodi:403/16)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
139953
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk jep me qera banesen te Kompleksi KAWA lamela A Prishtine.
Banesa eshte ne katin e 4,- 77m2 eshte e re dhe I permbush te gjitha kushtet elemtentare te nje banese.
Banesa ka kete renditje:
1.Sallon kuzhine
2.dy dhome gjumi
3.Nje banjo dhe ballkon.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343
+37745965858

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »