SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekti Ipet me Qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '17
Madhësia :
440 m²
ID e produktit :
139966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I/e nderuar,
Ju njoftojë se leshoj me qera Objektin dy katesh, ne Gjilan, Kosove, më konkretisht ne Rr. Avudall Tahiri, Nr# 190. Ju lutem shikoni fotot e bashkangjitura.
Jam pronar legal dhe disponoje dokumentacion legal të objektit.
Objekti posedon gjithsej 440 m2, kati pare posedon 190 m2, ndersa kati I dyte posedon 250 m2.
Objekti eshte shum I pershtatshum per Bank, Zyra dhe bizense te ndryshme.
Perparsi e këti objekti eshte se ky objekt eshte ndertim I ri dhe I gatshum per Bisnes. Lokacioni i ti ështe vetem 10m nga rruga kryesore e Gjilanit, gje qe mund ta shiheni edhe ne foto prej hartes. Nje ashtu objekti posedon Zyra, Hapsir fizike, 2 banjo te ndara per dy gjinit, per secilin katë, Dhom per pushim, Klimatizim, Ujë dhe Rrymë 24 orë, Kamera, Sigurim dhe Parking.
Cmimi është I arsyeshem dhe behet sipas marveshjes, oreferohet per firma serioze.
Kontakti: +377 44 703942
Faleminderit
Informata rreth publikuesit
Jeton
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »