SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 140m2 me qira në Qendër.
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
139968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 140m2 me qira në Qendër.
Banesa gjendet në Qendër, afër Pallatit të Rinisë (ish Boro Ramiz) ngjitur me Bistro bar, mund të shfrytëzohet edhe për ZYRE, ka parking të mjaftueshëm rreth banesës dhe është në katin e I-rë si dhe ka hapësirë në podrum.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Koridor
1. Sallë

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »