SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Ofert banese me qira Breg te Diellit_220
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:41
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
139969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne breg te diellit mobiluar shume mire, mobile te reja , komode , banesa gjendet ne kompleksin Dafina ndertuar nga firma Standard, uje 24h, lift funksional
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
-ballkon
- koridor
Qmimi 220 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »