SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Qender_3+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
139972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira perballe shkolles Elenagjika , kati i pare, sistem banesor, eshte shume e pershtatshme per familje, ka afer shkollesn , qerdhen dhe eshte e mobiluar ne teresi
Banesa posedon:
- tri dhoma jumi
- sallon dhe kuzhine
- dy banjo
- koridor
- ballkon
- dy shpajza
Qmimi 300 euro

Kontakt_WhtasApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »