SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese moderne me qira te Restaurant Rugova
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
139978
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes em qira te Restauran Rugova ne Aktash, mobiluar ne teresi me mobile moderne, kati i pare, ku ne gjdo dhome ka klime dhe led TV
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine ndaras
- banjo
- ballko
- koridor
Shpajz
Qmimi 400 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045641794
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »