SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Qafa_2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
139981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira te Qafa, mobilar e gjitha me te jitha elementet, banesa eshte ndertim i ri , 75m2
Banesa posedon:
- Sallon dhe Kuzhine
- 2 Dhoma Gjumi
- Banjo
- Ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/19 00 19 & 045/641 794
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »