SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat ne Prishtine (404/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
116 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
139991
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti sh.p.k ka ne shitje banesat ne Dragodan ne Prishtine .Banesat jane ne ndertim e siper dhe me standarde te larta te ndertimit .Banesat nga te gjitha anet kane pamje mahnitese .
Kemi banesa me dimensione te ndryshme.
Tipi B ka 88.71 m2 dhe eshte e pajisur me : Dhome dite ,kuzhine +trapizeri,2 dhoma te fjetjes, banjo ,toalet ,depo dhe ballkon.
Tipi C ka 95.12 m2 dhe eshte e pajisur me :Dhome dite ,kuzhine +trapizeri ,2 dhoma te fjetjes ,banjo,toalet ,depo dhe ballkon.
Tipi D ka 97.77m2 dhe eshte e pajisur me : dhome dite ,kuzhine +trapizeri ,2 dhoma te fjetjes ,banjo ,toalet,depo dhe 2 ballkone.
Tipi E ka 116 m2 dhe eshte e pajisur me :dhome dite,kuzhine+trapizeri,3 dhoma te fjetjes ,banjo,toalet ,depo dhe ballkon.
Qmimi sipas marreveshjes .
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343
+37745965858

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38649594343
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »