SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira Qender
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Shteg në Oborr
ID e produktit :
140018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
kati III
Banesa esht e mobiluar
E pershtatshme per zyr dhe per banim
Posedon dy dhoma me kuzhin
Banjo
Çmimi 300
Tel: 045478477/ 049607733
Metro Realty
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »