SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LËSHOJ KATIN ME QIRA TE PARKU I QYTETIT
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:27
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
140022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Katin e shëpis me qira Shtëpija gjindet afër bustit Isa kastratit te parku i qytetit. Eshte komplet e mobiluar 1 dhome të fjetjës, koridor, sallon, kuzhinë është e mobiluar komplet. Vetëm per familjar dhe qift.170€ Qmimi i fundit Verës eshte shum e fladitshme dhe dimrit shum shpejt nxehet dhe e mbanë nxehtsinë.Per me shum kontakto viber +37745644680
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »