SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj lokalin me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '16
Banjo :
1
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
140032
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali esht ne rrugen xhemail mustafa n fushe kosov Dhe esht n pozit te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatlum
Fushë Kosovë
044610438
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »