SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat ne Prishtine (405/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6
Madhësia :
124 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
140038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti sh.p.k ka ne shitje banesat ne Rrugen B ne Prishtine .Banesat jane te perfundume dhe me standarde te larta te ndertimit gjithsej Objekti I ka 16 banesa po 3 jan ne shitje prej tyre .Banesat nga te gjitha anet kane pamje mahnitese . qdo Banesa ka depo ne Bodrum , Garazhat , ka edhe taras te cilat jan me qmime te ndryshme. Materialet Fasada stiropor 20 cm Pjesa me tulla Belgjike 10 cm lesh guri, Dritaret Inautick antracid tre xham dy LOWE dhe roletat mbyllen me rrym ,Parket bungu 2.2 cm Qeshmet komplet grohe etj
Kemi 3 banesa me dimensione te ndryshme.
1.114.2m2 esht ne katin e 1dhe ka keto renditje:
Sallon me kuzhin
3Dhoma gjumi
2 Banjo
2Ballkona
2.124.4m2 esht ne katin e 1 dhe ka keto renditje
Sallon me kuzhin
3Dhoma gjumi
2Banjo
1Depo
2Ballkona
3.116.9 esht ne katin e 4 dhe ka keto renditje
Sallon me kuzhin
2Dhoma gjjumi
2Banjo.
Qmimi sipas marreveshjes .
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343
+37745965858
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38649594343
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »