SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne Kompleksin PIKA ne Mati 1
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
112 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
140040
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat ne Kompleksin PIKA, rruga Muharrem Fejza, Mati 1. Ka qasje të lehtë në rrugen A, B dhe C, shkollen fillore Pavaresia, Ambulancen, ka ujin 24 orë, gjelbërim, këndin për femijë. Objekti ka 2 ashensor Schindler nga Zvicra, koridore të ndara nga shkallet me dyer rezistente ndaj zjarrit, muret me tulla termoizoluese SILKA prodhim gjerman XELLA, për izolim cilësor termik dhe akustik me trashësi 12-18 cm, mure të dyfishta me fqinjtë për izolim akustik dhe termik, dyert kryesore në objekt hapen përmes interfonit dhe sistemit të kartelave elektronike. Dyert e hyrjes të blinduara Italiane dritaret dhe dyert e ballkonit janë PVC prodhim gjerman KBE me trashësi të profilit 88 mm me 3 goma mbyllëse, me 3 xhama me LOW-E dhe hapësira të mbushura me argon, dhe me roleta të prodhimit Gjerman, parketi i klasit I-rë nga druri i bungut, banjot me pllaka nga Spanja e Italia, ngrohje qëndrore vetanake me rrymë me kaldajë të prodhuesit gjerman BOSCH.
Tipet e Banesave jane:
- banesat 60m2, 69m2, ( 1+1 )
- banesat 83m2, 89m2, 90m2, ( 2+1 )
- banesat 112m2, ( 3+1 )
Çmimi per katet 1, 2, 3 është 750 € per m2
Çmimi per katet 4, 5, 6 është 720 € per m2
Çmimi per katet 7 e 8 është 690 € per m2
Çmimi i Vendparkimit është 400 € per m2
Çmimi i Depos është 400 € per m2
Banesat jane ne ndertim e siper. Afati i përfundimtar i punimeve dhe dorëzimi i çelësave të banesave është 31 tetor 2017.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +37744147956
www.dion-ks.com 
agjensioni-dion@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »