SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Zyre 28m² e mobiluar tek Pandora Tower
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor
Madhësia :
28 m²
ID e produktit :
140049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR QIRA Zyre e mobiluar tek Pandora Tower mes Lagjes Arbëria dhe Qafa

28m²│Mobiluar │200 €/muaj
▁▁
Ndodhet tek Objekti i Pandora Tower në katin Perdhes. Ka sipërfaqe rreth 28m² komplet e hapur si dhe e mobiluar me të gjitha ato që duhet për një zyre, Tavolinë pune, dollap për dokumente, ulëse për klientë dhe dysheme shtruar me laminat.


Çmimi: 200 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »