SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Tophane 98m2
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:53
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
140057
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë në shitje në lagjen TOPHANE(ne rrugen lidhja e Prizrenit).
Ndertesa është perball Universitetit RIINVEST dhe është ndërtim i ri (i perfunduar)
si dhe me leje ndertimi.
Banesa ka 98m2 në katin e 4. Banesa ka këtë renditje:
1 Sallon+Kuzhine
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
1 Koridor
2 Ballkona
Çdo kat është i mbyllur me derë kryesore ku vetëm banorët e katit përkatës mund të futen në atë kat.
Banesa është e punuar ekstra nga ne ka nxemjen qëndrore ( me rrymë ) si dhe ka lidhjen për nxemje
qëndrore me termokos, llaminatin, qeramikat, dyert, banjot si dhe deren e blinduar.
Ndertesa ka dy kate garazh per parkimin e makinave (me qera).

Qmimi:850 per m2 (83 300).

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 77 77 90
+377 (44) 132 995

e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »