SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LËSHOHET ME QERA LOKALI NË DARDANI TE KURRIZI
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:46
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
140060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qera lokali në lagjen Daradani te kurrizi, Prishtinë

Lokali me 2 kate, kati përdhesë dhe podrum ka 180m2

I gatshëm për Furrë/Gjelltore/Butik apo zyre afariste është i ndërtuar siq shihet në foto

çmimi: 1000 euro ( i diskutushem)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QAFA
Prishtinë
+37744768176
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »