SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne Ulpiane 3 + 1.
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:55
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
140061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne shitje ne Ulpiane 3 + 1.

Shitet banesa ne Ulpiane e cila eshte e madhe 95m2 dhe ka kete renditje:
3 dhoma gjumi , qendrimin ditor (sallon) me kuzhin , banjo te madhe , toalet, shpajz,
dy ballkona te medhenj , dhe podrum gjithashtu te madh.
Banesa posedon nxemje nga termokosi.
Banesa gjendet ne katin e 4 ( jo te fundit).
Qmimi: Me marreveshje.

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 132 995
+377 (44) 77 77 90

e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »