SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa luksoze te MARK - Ing ne Prishitne
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:40
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
140065
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ndodhet ne nje pozite perfekte te lagjes Mati 1,
Banesa eshte e ndertuar nga Kompania Mark -ing ne lagjen Mati 1, mbrapa rruges B me konkretisht mbrapa Meridian Expres.

Banesa posedon 100 m2 banim dhe 80 m2 Teras e rrethuar me drunje dekorues (pisha).

Banesa posedon nej organizim shume funksional:
Qendrim Ditore se bashku me kuzhine
Dhoma e prinderve me Banjo
Dy dhoma per Femije
Banjo te madhe
Utilet

Secila Banes ka dalje ne terasen prej 80 m2.

Banesa ndodhet ne Perdhes te ngritur nga Toka per pune te garazhimit dhe parkingut te jashtem.

Cmimi: Sipas marrveshjes

Tel: 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60

Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »