SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne Tophane 2+1
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
140071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne shitje ne Tophane 2+1

Shitet banesa shume mire e mobiluar ne Tophane.
Banesa gjendet ne katin e 5 dhe eshte ndertim i ri .
Banesa eshte e madhe 90m2 dhe perbehet nga:
Sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo,koridor,ballkon dhe shpajz dhe nje koridor te madh.
Gjithashtu banesa posedon edhe garazhen private.
Qmimi:72000 euro ( me mobilje komplet)


Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 77 77 90
+377 (44) 132 995

e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »