SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 103 m2 përballë Gjykatës
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
103 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
140077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet përballë Gjykatës
Ndërtim i ri nga City Project
103 m2,
Kati 7,
2 dhoma gjumi,
1 sallon dhe kuzhinë.
2 banjo,
1 depo
Për më shumë detaje, ju lutem na kontaktoni
Informata rreth publikuesit
ART Patundshmeri
Gjilan
045 677 988
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »