SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne Qender te Prishtines
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
140153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne qender te Prishtines!
Banesa posedon 2 dhoma gjumi,salloni,kuzhina,koridori,banjo,2 terraca dhe bodrumin.
Banesa gjendet ne katin e 4-te,eshte e mobiluar dhe ne gjendje te rregullt me dokumentacion!
Adresa: rr. Rexhep Luci
Informata rreth publikuesit
Nazmi
Prishtinë
049731262
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »