SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira Prishtine
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
140279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira Prishtine. Rruga "Tirana" komlpeksi Prime residence extra e mobiluar, nxemje nga termokosi dhe ka kete renditje:- Dhome dite- Kuzhine- Dy dhoma gjumi- Shpajz- Ballkon- Banjo/wcQmi 400 euroKontakt nga ora 08:00 - 22:00Tel: 049/044 358 100 + vibere-mail: agjensionbraholli@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albert
Prishtinë
+37745690999
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »