SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet lokali me qera !!
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
140282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
lokali gjendet tek qafa ne Prishtine, afer lokalit dite e nate. Gjendet ne katin e dyte,eshte shume mire i ekspozuar. eshte ne gjendje te rregullt posedon 80metrakatror. posedon banjon koridor dhe tarase. ka internieri shume te mire,mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme si zyre ,kafe etj
Informata rreth publikuesit
ilir
Prishtinë
045570140
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »