SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pllaci ne Bernice Te Poshtme
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
140300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 4 ari ne bernice te poshtme me infrastruktur te plot. Rruga e shtruar me kocka 7.5 metra e gjere, uje, kanalizim dhe rryme. Tel: 044-328-220 045-327-159

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkumbin Xh
Pejë
044-328-220 045-327-159
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »