SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shitet Banesa te Rubin Invest)264/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:02
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
140303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa te Rubin Invest afer Viva Fresh.
Banesa eshte ne Kullen 1 ne katin e 9.
Banesa ka 117m2.
Me dy dhoma gjumi , sallon kuzhine, 2 banjo dhe terasë.
Banesa eshte e gatshme per banim dhe shitet e mobiluar.
Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com  Email: ringa1@live.de FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjencioni Ringa Nr kontaktues: 045 606 103.
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »