SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qera në lagjen Kalabria (ish-Emshiri)
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
140308
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoje banes me qira ne Emshir kompleksi EXDC, kati i 4-te, ndertesa ka ashensor funksional me kartela, nxemje qendrore, hapsire parkimi te mjaftueshem, banesa ka 82m2, dhe eshte e mobiluar ne teresi me te gjitha elementet
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 400 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 64 1794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »