SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dardani_2+1
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
140313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banes me qira ne Dardani te Viva Fresh kati i 3-te mobiluar ne teresi, mobile shume te mira, 75m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 450 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/19 00 19 & 045/641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »