SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat ne Kompleksin "Garden City"Tiranë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
140321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dy Kullat’ eshte projekti me i ri i kompanise tone. Eshte planifikuar te jete nje rezidence totalisht ndryshe nga ato qe jemi mesuar te shikojme! Pozicionuar ne Jug-Lindje te kompleksit tone te banimit, “ Dy kullat” kane ne projektin e tyre plot 250 apartamente, rreth 100 njesi tregtare dhe rreth 100 garazhe nentokesore! Ky objekt eshte projektuar te kete ne sherbim te banoreve te tij :

• Palestër

• Kopësht për fëmijë

• Klinika mjeksore

• Super Market, Bar - Kafe dhe Restorante.

• 24 orë siguri

• Internet wireless

• Kënd lojrash për fëmijë

• Parking i jashtëm pa pagesë

• “Club house”

Modaliteti i shitjes:
1. Me para kesh
2. Me avans 50% dhe pjesa tjeter per 5 vite pa interes.

Na kontaktoni:
Menagjeri i shitjes per Kosove
Tel: 045 903 902 dhe
Viber: +377 45 903 902
e-mail: aks-agency@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »