SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Banesë me Oborr/Terasë të madhe - Mati 1
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:36
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
140322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Banesë me Oborr/Terasë të madhe në katin Perdhes në Lagjen Mati 1 afër rrugës B në kuadër të kompleksit "Urban Living" nga Mark-Ing

100.32m²│Terasa 83.29m²│3 Dhoma gjumi│2 Banjo
▁▁
Në njërin nga komplekset më cilësore për banim në Prishtinë ndodhet kjo banesë 4 Dhomëshe, me sipërfaqe banimi prej 100.32m² Netto* (ku përfshihen vetëm muret e brendshme) dhe Oborr/Terasë me sipërfaqe prej 83.29m² shtruar me pllaka betoni dhe rrethuar me pisha, duke ofruar kështu komiditet dhe kombinimin shtëpi dhe banesë bashkë në një vend!

Hapësira e banimit karakterizohet me shpërndarje shumë të mirë, e përbërë nga 1 Qëndrim ditor me kuzhinë, 3 dhom gjumi (njëra prej të cilave me banjo), 1 Koridor, 2 Banjo, dhe 1 Lavanteri. Të gjitha dhomat kanë pamje nga Oborri/Terasa private dhe Oborri i përgjithshëm i kompleksit duke ofruar kështu shumë komidtet dhe privatësi.

Banesat në kuadër të këtij kompleksi karakterizohen cilësi të lartë ndërtimi, izolim akustik dhe termik sipas normave DIN / EN, pajisje teknike të avancuara, monitorim 24h të objektit dhe hapësirave përreth, ujë 24h, mirëmbajtje dhe menaxhim të përhershëm të objektit dhe hapësirave të përbashkëta, Garazhë nëntokësore 2 nivele dhe parking të përbashkët në oborr..

Çmimi: 800 €

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »