SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 80m2 Kati 1 afër Rrethit në Magjistrale
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:26
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
140327
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa me sipërfaqe prej 80m2, kati i 1-rë dhe gjendet në magjistralën Prishtinë-Mitrovicë përkatësisht afër Rrethit ( Kompleksi Dijari ), dhe ka këtë renditje:

- Dy Dhoma gjumi
- Sallon dhe Kuzhinë
- Banjo
- Depo
- Terracë

Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »