SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
140331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera në katin e III-të.
Banesa posedon: sallon së bashku me kuzhinë, nje dhomë gjumi ,një shpajz ,një banjo dhe një ballkon.
Dyshemeja llaminat, dyer druri dhe dritare të plastikës.
Gjendet në lagjën “Bojanin”.
Qeraja mujore e banesës është 220 euro.
Kurseni kohen duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »