SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesat ne shitje Qender me super çmime
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:08
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
140334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prona PLUS ofron 6 Banesa ne shitje ndertim i ri ne lagjen Dodona
ndermjet Kater Llullave dhe Hotel Siriusit

Banesat jane me siperfaqe 69 m2, 79 m2, 85 m2, 90 m2

Ne katin e pare kemi banesa me siperfaqe 79 m2, 85 m2, 90 m2

Ne katin e katert kemi banesa me siperfaqe 85 m2.

Ne katin e gjashte kemi banese me siperfaqe 69 m2.

Çmimet shiten rreth 700€ per m2.

Per momentin, te gjitha banesat jane te leshuara me qira!

Tek kërkimi: shtypni “45534717”
prek komandën "KËRKO"
shiko ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
Telefon: +37745534717
+37744200496
+38649199993

E-mail: pronaplus@hotmail.com

Facebook: web.facebook.com/agjenciapronaplus/ 
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »