SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
140337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia 2 kateshe 120m² në 1.72 ari truall në lagjen Matiqan afër Përparimit. Shtëpia ka pozitë shumë të mirë në lagje, vend ideal për banim me ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme, ka hapësirë të organizuar shumë mirë dhe ofron komoditet të lartë, nxemjen qendrore, rezervoarin për ujë 24 orë. Shtëpia ka këto hapësira:
Kati i parë
- qendrim ditore
- kuzhinë e trapezari
- banjo
- shpajzi
- koridori
Kati i dytë
- 3 dhoma të fjetjes
- banjo
- ballkoni
Shtepija shitet me mobile.
Çmimi është 130.000 euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »