SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne qender te Podujeves
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
140339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne qender te podujeves ne ndertesen e malesis ne katin e 4 Banesa eshte e rregulluar dhe mobiluar posedon ashensor , balkon me pamje nga lumi Llap ka nje dhome fjetje nje sallon dhe kuzhin ,banjo dhe koridor Qmimi i diskutushem per me shume kontakto ne numrin +37744840021Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Hamilton, Ontario
044840021
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »