SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Garsonierka me qera afer AAK
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
15 m²
ID e produktit :
140361
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Garsonierka me qera afer AAK

Leshohet garsonierka me qera ne Ulpian aferr AAK.
Garsonierka eshte e madhe 15 m2 , eshte nje dhomshe ne gjendje shum te mire.
Garsonierka gjendet ne podrum, i posedon dy krevata per fjetje dhe eshte shume e pershtatshme.
Qmimi:150 euro.

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 132 995
+377 (44) 77 77 90

e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Rr. Deshmoret e Kombit (D1 H3 Nr.6).
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »