SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes luksoze ne mat 1 afer super vives
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:50
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
140363
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne mat 1 lagje t spitalit
Banesa ka ket renditje
Sallon Me kuzhin
2 dhoma t gjumit
Koridor
2 Banjo
Banesa osht komplet e mobiluar dhe gjendet ne katin e parë preferohet per familjarNr kontaktues tel & viber 045905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »