SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes token me siperfaqe prej 50500 m2 ose 5,5 hektar ne mes te fs
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '16
ID e produktit :
140365
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes token me siperfaqe prej 50500 m2 ose 5,5 hektar ne mes te fsh. Akllap dhe fsh. Janjevë. Toka esht e pershtatshme per qdo veprimtari ka rruge te shtruar energji elektrike, uje te mjaftueshem. qmimi 200 euro per ari. per bleres serioz qmimi esht pak i diskutueshem. te gjith te interesuarit te lajmrohen ne nr: 044 442 972

Ju faleminderit per mirkuptim.
Informata rreth publikuesit
Besmir
Lipjan
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »