SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Gjilan (Kodi 407/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
140390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti sh.p.k ka ne shitje banesen te parku i qytetit ne Gjilan , gjendet afer teatrit te qytetit te Gjilanit . Banesa eshte ne ndertim te vjeter por e rinovuar dhe i ploteson kushtet elemtare per jetese .
Banesa eshte ne katin e 3 dhe ka 50m2.
Banesa ka keto renditje :
-Dhome e ndejes
-Kuzhina me terasen dhe depon e bashkangjitur ne nje hapsire.
-Koridorin
- Banjo
Banesa ka dokumentacion te rregullt .
Qmimi sipas marreveshjes .

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr:
+38649217979
+38649594343
+37745965858

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Ju Mirepresim ne Agjensionin:
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »