SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER OFERTE - Lokalet ne shitje ne Qender me super çmime
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:57
ID e produktit :
140391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prona PLUS ofron Lokale ne shitje me super çmime ne lagjen Dodona
ndermjet Kater Llullave dhe Hotel Siriusit.

Lokalet jane me siperfaqe 85 m2 (2 lokale), 90 m2 dhe 125 m2

Çmimet shiten 1000€ per m2.

Per momentin, te gjitha lokalet jane te leshuara me qira!

Tek kërkimi: shtypni “45534717”
prek komandën "KËRKO"
shiko ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
Telefon: +37745534717
+37744200496
+38649199993

E-mail: pronaplus@hotmail.com
Facebook: web.facebook.com/agjenciapronaplus/ 
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »