SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER OFERTE - Trojet ne shitje ne Matiqan me super çmime
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:28
ID e produktit :
140393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prona PLUS ofron Troje ne shitje me super çmime ne Matiqan.

Trojet jane me siperfaqe 3.3 ari dhe 2 troje nga 4 ari.

Çmimet shiten 11000€ per ari.

Trojet kane te gjithe infrastrukturen dhe jane te pershtatshme per ndertim te ulet.

Tek kërkimi: shtypni “45534717”
prek komandën "KËRKO"
shiko ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
Telefon: +37745534717
+37744200496
+38649199993

E-mail: pronaplus@hotmail.com
Facebook: web.facebook.com/agjenciapronaplus/ 
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »