SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera mbrapa H.Siriusit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:31
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
140395
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa ne rrugen Gustav Mayer afer Parkut te Qytetit..
Banesa eshte e madhe 80 m2 dhe posedon 2 dhoma , 2 ballkona , kuzhine te veqant , banjo etj.
Banesa gjendet ne katin e pare.
Qeraja kushton 300 euro.

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 132 995
+377 (44) 77 77 90
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »