SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Banesat ne Rr.Vellezerit Gervalla)270/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:28
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
140401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat me 129,3 m2 dhe 95,4 m2 ne Rr.Vllezerit Gervalla Afer Procredit Bank ,Banesat jane ne katin e 8 te Idea Invest-
Banesat Leshohen per Banim ne Vitin 2018 dhe kan dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »