SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vile per shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
140404
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vile 2 kateshe me oborr, prane Galaktik Center Durres, Shqiperi, 5 minuat larg detit.

2 Sallone te medhaja, 6 dhoma gjumi, 3 banja, shkalle nga brenda. Oborr dhe vend parkimi.

220 metra katror ndertim dhe 400 metra katror truall.

Vila eshte me hipoteke dhe dokumenta te rregullta. Vila eshte e ndertuar pas 2004 eshte e mobiluar dhe nuk eshte banuar; Shitet per arsye emigrimi.
Informata rreth publikuesit
Ari
+355 692404210
Te Rrethi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »