SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia afer Xhamis se Madhe ne Prishtine.
Çmimi :
€190,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:47
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
240 m²
Viti i ndërtimit :
2000
ID e produktit :
140405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia te Xhamia e Madhe , hamami i qytetit perkatesisht rruga qe te dergon tek RTK-ja.
Shtepia eshte tri kate .Kati i pare ka dyqan 80m2 , kati i dyte posedon
1 sallon ,1 kuzhin ,1 banjo ,1 koridor dhe dy ballkona ndersa kati i trete posedon:
3 dhoma gjumi ,1 banjo, 1 koridor , 1 ballkon.
Para shtepise eshte oborri 10m2 dhe ka vend per nje shup te vogel.
Shtepia eshte e madhe 240 m2 dhe ka te gjithe dokumentacionin ne rregull.
Qmimi:190 000 euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 77 77 90
+377 (44) 132 995

e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Rr. Deshmoret e Kombit (D1 H3 Nr.6).
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Medresa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »