SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESË ME QIRA F . KOSOVË
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:55
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
ID e produktit :
140415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Fushë Kosovë, në lagjen Dardania, Rruga : Shefki Kuleta , kati 1.
Banesa posedon : dy dhoma gjumi , sallon me kuzhinë, banjo, koridor , dhe ballkon.
Çmimi : 180 €
Tel : 044 361 782
Tel : 044 260 024
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »