SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet zyreja me Qira ne objektin PANDORA TOWER
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:30
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
140416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet zyreja me Qira ne objektin PANDORA TOWER

Zyreja posedon 35 m2 te organizuara ne vetem nje hapesire.

E gatshme per pune dhe e kompletuar me invertare.

Cmimi: 250E

Vendi: Arberi - Dragodan
Objekti: Pandora Tower

Tel: 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60

Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »