SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia dhe Lokalet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
140421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia dhe lokalet

3dhoma gjumi, sallon + kuzhine, banjo.
3lokale afariste.
3.5ari oborr.
Shtepia ka nxemje qendrore, e mobiluar dhe podrumin.
Shtepia gjendet ne rr.Skifter Arifi (Afer shkolles fillore Abaz Ajeti) Gjilan.

Cmimi sipas marreveshjes.

Per me shume informata:
+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »