SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre me Qira ne Qender 85 M2 dhe 170 M2 - Kodi 0849
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:01
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
140443
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre me Qira ne Qender - Kodi 0849

Lokacioni: Rr. Agim Ramadani afer Lokalit Antika

Siperfaqe: 85 M2 dhe 170 M2

Zyre Nr 1

Renditjet:

- Siperfaqe 85 M2
- Kati 1

- 3 Dhoma
- Ballkon
- Banjo

Çmimi €1000

Zyre Nr 2

- Siperfaqe 170 M2
- Kati 1

- 6 Dhoma
- 2 Ballkona
- 2 Banjo

Çmimi €2000

Posedojn

- Nxemje Qendrore
- Pamjen nga Rruga Kryesore
- E Renovuar

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »